/* end top */

Kurzy

Organizujeme vzdělávací kurz Respektovat a být respektován určený pro širokou veřejnost, rodiče, pěstouny, školské pracovníky  a pro všechny, které zajímá respektující komunikace. Kurzy probíhají v předem dohodnutých prostorách (mateřská centra, školská zařízení apod.). Kurz je akreditovaný č. j. MŠMT 5823/2018-1-346. Lektorován je spolkem Respektovat a být respektován, z. s. Realizujeme kurzy otevřené, ale i tzv. na míru pro jednotlivé školy či zařízení. Dlouhodobě spolupracujeme s RC Radovánek

Varianty kurzů R + R
R+R4 - čtyři celodenní semináře po 8 hodinách, 4 témata (sdělování odůvodněných požadavků, emoce, co na místo trestání, jak vyjadřovat uznání a ocenění, respektující komunikace pro každý den)
R+R5 - rozšíření kurzu o páté téma "Vytváření pravidel a metoda komunitního kruhu"
R+R7 - obsahově totožné s R+R4, celý kurz rozdělený na 7 seminářů po 3,5 hodinách
Komunitní kruh a vyvozování pravidel s dětmi - metoda pro vytváření dobrých vztahů ve skupině
O krok dál v R+R - práce s konkrétními výchovnými situacemi účastníků
R+R v kostce - čtyřhodinová přednáška, pohled na širší souvislosti mocenského a respektujícího pojetí výchovy, vzdělávání a komunikace

Aktuální kurzy a workshopy
10.-11. 10. a 24.-25. 10. 2020 - čtyřdenní kurz R+R, Heřmanův Městec, RC Radovánek, leták zde, přihláška zde,
7.-8. 11. a 21.-22. 11. 2020 - čtyřdenní kurz R+R, Pardubice, Dobrá rodina o.p.s., leták zde, přihláška zde.

Zájemci jednotlivci a zájemci o zorganizování kurzu se mohou hlásit na uvedené kontakty. Nevyhovují-li Vám nabízené termíny nebo místa konání, a přesto byste se kurzu rádi zúčastnili, nahlašte se nám předběžně na e-mail. 

Informace o kurzovném v roce 2020
Na základě plošného zvýšení cen kurzovného spolkem Respektovat a být respektován došlo k poměrnému navýšení poplatků všech seminářů R+R, které organizuje naše společnost. 

Kontaktní osoba

Andrea Ryčlová
+420 776 261 878
a.ryclova@energeia.cz